Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (Zapytanie ofertowe nr 2/2024)

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego nr 2/2024 na zadanie pn. „Remont elewacji – południowej i wschodniej - oraz stolarki okiennej zabytkowego kościoła Matki Boskiej Różańcowej w Łaznowie”.

Zamawiający: Rzymskokatolicka Parafia Matki Boskiej Różańcowej w Łaznowie, z siedzibą Łaznów 57, 97- 221 Rokiciny informuje Wykonawców, którzy złożyli oferty, że dokonano wyboru oferty najkorzystniejszej.

Najkorzystniejszą ofertą pod względem kryteriów podanych w zapytaniu ofertowym wybrana została oferta złożona przez Wykonawcę:

Zakład Remontowo - Budowlany Krzysztof Jędraszek
ul. Partyzancka 149/155, 95 – 200 Pabianice
z ceną ofertową: 485.184,87 zł brutto;

Uzasadnienie wyboru oferty: Oferta spełnia warunki zapytania ofertowego i została uznana za najkorzystniejszą przy zastosowaniu kryteriów oceny ofert określonych postępowaniu.

Zatwierdzam:
Proboszcz ks. Witold Lubaniak

Załącznik: Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty