Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (Zapytanie ofertowe nr 1/2024)

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego nr 1/2024 na zadanie pn. „Remont elewacji północnej i wykonanie ekspertyz wewnątrz kościoła” część 1 i część 2.

Zamawiający: Rzymskokatolicka Parafia Matki Boskiej Różańcowej w Łaznowie, z siedzibą Łaznów 57, 97- 221 Rokiciny
informuje Wykonawców, którzy złożyli oferty, że dokonano wyboru ofert najkorzystniejszych.

W ramach części 1 – remont elewacji północnej najkorzystniejszą ofertą pod względem kryteriów podanych w zapytaniu ofertowym wybrana została oferta złożona przez Wykonawcę:

Zakład Remontowo - Budowlany Krzysztof Jędraszek
ul. Partyzancka 149/155, 95 – 200 Pabianice
z ceną ofertową: 198.117,68 zł brutto;

Uzasadnienie wyboru oferty:
Oferta spełnia warunki zapytania ofertowego i została uznana za najkorzystniejszą przy zastosowaniu kryteriów oceny ofert określonych postępowaniu.

W ramach części 2 – wykonanie ekspertyz wewnątrz kościoła najkorzystniejszą ofertą pod względem kryteriów podanych w zapytaniu ofertowym wybrana została oferta złożona przez Wykonawcę:

Paulina Ruducha – Konserwacja dzieł sztuki
ul. Tuwima 10/1, 71 – 426 Szczecin
z ceną ofertową: 69.000,00 zł brutto;

Uzasadnienie wyboru oferty:

Zatwierdzam:
Proboszcz ks. Witold Lubaniak

Załącznik: Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty